Mężczyźni borykający się z zaburzeniami potencji mają tendencję do sięgania po preparaty medyczne i suplementy, które mają im w tym skutecznie pomóc. Jednym z nich jest Permen – suplement zawierający l-argininę, ekstrakt z żeń-szenia (panax ginseng) i buzdyganka naziemnego. Według producenta ma on wydłużać erekcję, polepszać funkcjonowanie układu moczowego i nasilać proces spermatogenazy (wytwarzania plemników).

Działanie suplementu Permen

Mechanizm działania preparatu Permen oparty jest na wcześniej wspomnianej l-argininie. W jednej dawce składającej się z 1 tabletki, zawiera 365,8 mg tego składnika. Jego działanie będzie wspierane przez ekstrakty:

  • z żeń-szenia – standardaryzowany na 16% ginsonezydów (83,3 mg),
  • z budzyganka naziemnego – standaryzowany na 40% saponin (50 mg),
  • z żurawiny wielkoowocowej (10 mg).

Sama arginina jest aminokwasem endogennym, czyli takim, który organizm w mniejszych ilościach potrafi wytworzyć samodzielnie. Jako środek nieinwazyjny wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń potencji. Jej działanie wynika ze ścisłego powiązania z wytwarzanym w organizmie tlenkiem azotu (NO). Tlenek azotu odpowiada za regulację pracy układu krwionośnego – w większej ilości przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i usprawnionego przepływu krwi.

Skutki uboczne preparatu

Z racji faktu, że Permen to produkt zawierający wyłącznie nieinwazyjne składniki, nie powinniśmy mieć znaczących obaw co do jego bezpiecznego zastosowania. Jeśli zdecydujemy się na ten suplement, najlepiej będzie stosować go cyklicznie – 1 raz dziennie przez okres 3 miesięcy, a następnie po okresie jednomiesięcznej przerwy, jeśli zajdzie potrzeba, cykl powtórzyć. Przerwa jest konieczna, aby zapobiec wystąpieniu objawów nagłego uodpornienia się na składniki aktywne suplementu.

Permen nie powinien być przyjmowany z lekami zawierającymi te same składniki ani być łączony z lekami zakrzepowymi. Z kuracji muszą zrezygnować też osoby z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Co mówią opinie?

Opinie o tym suplemencie są dość pozytywne. Permen zawdzięcza to niskiej cenie i wysokiej zawartości substancji aktywnych. Klienci nie narzekają na jego działanie, a o efektach mówią już po pierwszym tygodniu kuracji. Zaobserwować można wzmożone libido, podniesiony poziom energii, zwiększoną wydolność fizyczną oraz mięśniową. Permen według opinii nie tylko przywraca potencję, ale też poprawia naszą sprawność seksualną po względem wydajności i podniecenia.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/