Zanim zaczniesz stosować lek na erekcję, najpierw powinieneś dokładnie dowiedzieć się, jak należy to robić. Dzięki temu na pewno wszystko zrobisz poprawnie i nikt nie zarzuci Ci, że nie wiesz Kamagra, jak brać.

Stosowanie Kamagry krok po kroku

Jeśli chcesz zażyć Kamagrę właściwie, to musisz wiedzieć, że są to tabletki, które zażywa się w formie doustnej i to popijając wodą. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że te leki na potencję dostępne są w kapsułkach kamagra opinie o różnej zawartości substancji czynnej, czyli sildenafilu. W jednej będzie to 25 miligramów, a w innym 50 czy też 100. Jeśli dopiero rozpoczynasz zażywanie leku, to powinieneś postawić na najmniejszą dawkę. Instrukcja „Kamagra, jak brać?” nie jest trudna do opanowania, więc ze wszystkim sobie poradzisz.

Skuteczność Kamagry

Po zażyciu Kamagry już po 30 minutach możesz liczyć na jej działanie. Warto jednak wspomnieć, że lek zacznie działać, jeśli naturalnie mężczyzna zostanie pobudzony. Działanie Kamagry utrzymuje się do około 4 godzin. Wiedząc Kamagra, jak brać, na pewno nie będzie to dla Ciebie skomplikowane i nie będziesz mieć z tym problemu. Przyjmowanie Kamagry nie może być połączone z alkoholem czy ciężkimi potrawami, bo to opóźni jej działanie.