Im więcej wypijesz, tym masz większą ochotę na seks

Chyba nikogo nie dziwi, że spożycie alkoholu znacznie zwiększa ochotę czy też apetyt na seks. Wiadomo to od bardzo dawna. Mężczyźni jednak czasem się przeliczają, ponieważ nie potrafią pod wpływem alkoholu bardzo często osiągnąć erekcji. Alkohol sam w sobie sprawia, że ludzie czują się bardzo zrelaksowani. Dodatkowo należy zauważyć, że potrzeby seksualne się są hamowane właśnie po wypiciu alkoholu. W związku z tym często alkohol przed stosunkiem jest spożywany. Gdy alkohol jest konsumowany w znacznie większej ilości, to należy się liczyć z różnego rodzaju zaburzeniami. Do zaburzeń tych zalicza się zaburzenia świadomości, zaburzenia równowagi czy też zaburzenia poczucia położenia swojego ciała. Po alkoholu niektóre osoby mają problem z tworzeniem przyjaznej atmosfery, ponieważ zwiększa się agresja.

Alkohol przyczynia się do potencji

Bez wątpienia alkohol się przyczynia do zaburzeń samej potencji. Najczęściej dzieje się tak w przypadku nadużywania alkoholu długotrwałego czy też picia dużej ilości alkoholu w bardzo krótkim czasie. Sam stopień zaburzenia potencji jest zależny od wielu czynników. Do czynników tych zalicza się wiek, nałogi czy też ogólny stan naszego zdrowia. U osób cierpiących i wzmagających się z problemem choroby alkoholowej notuje się masę zaburzeń seksualnych, takich jak na przykład impotencja. Zaburzenia te występują znacznie częściej, a niżeli u osób alkoholu nie spożywających. Dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak, ponieważ zwiększone spożycie napojów alkoholowych zaburza procesy w wątrobie. Między innymi przez to jest ograniczona synteza męskiego hormonu głównego, czyli testosteronu. Im mniej mężczyzna posiada testosteronu, tym mężczyzna sam w sobie ma mniejszą ochotę na seks. Gdy we krwi występuje wysoki poziom alkoholu, to erekcja jest mocno zaburzona. Możliwy jest także całkowity brak osiągnięcia orgazmu jak i także wytrysku. Sytuacja ta może mieć miejsce zarówno jeśli chodzi o masturbację jak i także o kontakt seksualny z drugą osobę.

Chcesz poprawić sprawność seksualną? Nie pij alkoholu

Osoby, które często spożywają alkohol mają znacznie problemy z samym odczuwaniem fazy szczytowej, czyli orgazmu. Używki znacznie oddziałują na nasz organizm. U osób uzależnionych od alkoholu butelka wódki sprawia większą radość, a niżeli uprawianie seksu z najbliższą osobą. Czasem można dojść już do nieodwracalnej sytuacji. Bowiem alkoholik jak najbardziej może już nigdy nie odczuwać przyjemności z uprawiania seksu, a dla mężczyzn uprawianie seksu jest jednak ważne. Warto zauważyć, że alkohol nie jest także wskazany u osób, które z potencją się wzmagają. Całkowite zaprzestanie konsumowania alkoholu czy też przynajmniej jego ograniczenie poprawi i to znacznie wszelkie seksualne funkcje. Na znaczącą różnicę należy jednak poczekać, a każde spożycie alkoholu zaburza czynności naszego organizmu i doprowadza do totalnej dezorientacji naszego organizmu. Nie poleca się zatem organizmu w ten sposób traktować.

Źródło informacji: http://viagra.edu.pl/